+420 773 562 100 VOLEJTE: Po-Pá: 9:00-11:00 a 16:00-18:00, So: 10:00-14:00
Úvod |

doprava a platba

doprava a platba

DOPRAVA

 

Česká Pošta - Doručení na adresu v rámci ČR

Doručení na adresu je nejrychlejší možné doručení vašeho balíčku, pokud si stihnete objednat do 15 hodin, pak vám bude doručen na druhý den na vaši adresu (pokud jde vše jak má).

 

 

ZÁSILKOVNA Doručení na výdejní místo

Veškeré zásilky jsou dodávány pomocí služby www.zasilkovna.cz, kdy si můžete svou zásilku odebrat na více než 590 výdejních místech  (pobočkách Z-point). Některé pobočky mají provoz i o víkendu.

 

1)V eshopu si při objednávce vyberete výdejní  místo, které máte nejblíže.

2) Jakmile zboží k předáme k  přepravě, okamžitě vám pošleme email s trasovacím číslem. Cestu vaši zásilky tak můžete sledovat online.

3) Po doručení zásilky na vámi zvolené výdejní místo vám pošleme SMS a e-mail s heslem. Od této chvíle si ji můžete kdykoli do 7 dnů vyzvednout.

4) Zásilku si můžete vyzvednout kdykoli od okamžiku získání hesla. Nebo pro ni třeba někoho poslat – nemusíte nám ukazovat občanku, stačí znát heslo.

5)Pokud nemáte v týdnu zrovna čas, žádný stres: prostě nám pošlete odpovědní SMS a my vám lhůtu
zdarma prodloužíme až na 21 dní.

6) Doručené zboží si můžete přímo na pobočce rozbalit a případně vrátit zpátky, pokud se vám z nějakého důvodu nebude zamlouvat. S reklamací vám po telefonu rád pomůže náš reklamační asistent.

 

PLATBA

Dobírka – zásilku hradíte přímo na výdejním místě (nelze platit kartou), v případě doručení na adresu zásilku hradíte hotově doručovateli.

 

Platba on-line  – využíváme systém GoPay, kde lze využívat více způsobů  (DOPORUČUJEME nejlevnější varianta)

Zálohová platba přímo na náš účet , tzv zálohová platba (DOPORUČUJEME nejlevnější varianta)

 

 

REKLAMACE – vrácení zboží ve lhůtě 14 dnů

Pro reklamaci nebo vrácení zboží můžete využít DOPRAVU ZDARMA službu „reklamační asistent“, zajišťuje ww.zasikovna.cz. Pro využití služby nám musíte emailem nahlásit – číslo vaší objednávky, vaše aktuální telefonní číslo a email. Následně vám vygenerujeme podací štítek a zašleme emailem. Označený balíček podacím štítkem, pak můžete ZDARMA předat na podacím místě  (seznam míst na : pobočky zasilkovny )

 

 

PROVOZOVATEL

EMILEY s.r.o.

IČ: 04247663

DIČ: CZ04247663

Prachatická 63/78, Dolní Suchá, 735 64 Havířov

ikona Tel  +420 773 562 100

Ikona Mail  info@emiley.cz