+420 773 562 100 VOLEJTE: Po-Pá: 9:00-11:00 a 16:00-18:00, So: 10:00-14:00
Úvod |

o nás

O NÁS

 

Naše společnost byla založena v roce 2015, jsme tedy mladá společnost. Nestydíme se za to. Na našich stránkách naleznete veškeré potřebné údaje k identifikaci naší společnosti. Neschováváme se za jedno telefonní číslo, se SIM na kredit....

 

Pokud nám budete volat v určené době, tak se určitě dovoláte. Na vaše případné dotazy emailem odpovídáme téměř okamžitě. Náš cíl je vaše spokojenost. Chceme abyste se k nám vracely, proto si nemůžeme dovolit se k vám chovat jinak.

 

Náš web je zaměřen na tři skupiny zboží :

 

DÁMSKÉ LEGÍNY - v produktech naleznete kvalitní legíny, spíše konzervativního stylu (bláznivé provedení typu galaxy a podobné výstřelky u nás asi nenajdete), které jsou vhodné pro všechny příležitosti. O kvalitě pak svědčí už jen to, že většina legín má velikostní rozlišení. Protože pokud jsou legíny v jedné velikosti XS/XXL, tak je asi každému jasné o jaký výrobek jde. 

Snažíme se mít v nabídce i větší velikosti, víme že svět není jen o velikosti S a M,  bohužel není jednoduché sehnat hezké a kvalitní legíny ve velikostech XL a výše.

V nabídce naleznete i legíny pro volný čas, tzv. sportovní. Časem přibudou pro volný čas i hezké sportovní tepláky.

 

PUNČOCHOVÉ ZBOŽÍ - v této kategorii se specializujeme spíše na barevnost jednotlivých produktů (až 27 barev), nebo zajímavé vzory ve spojení s barvami. Stěžejní je pro nás kvalita výrobků, pokud tedy nabízíme samodřžící punčochy, pak opravdu drží a nepadají,  apod.

Dobře si všímejte kolik DEN je u názvu výrobku uvedeno.

letní období 15 až 40 DEN  

přechodové období 40 až 60 DEN

zimní obodobí 80 a více DEN

V kolekci punčochového zboží naleznete i moderní ažurové vzory, kalhotkový podvazkový pás včetně punčoch, síťované samodržící punčochy se vzorem a mnoho dalšího.

 

 

MÓDA PRO BACULKY či BOUBELKY či NADMĚRNÉ VELIKOSTI- zde naleznete punčochové zboží a legíny pro dámy větších rozměrů. Jako jediní nabízíme pro každou výšku celkem tři objemové velikosti (SIZE+, SIZE++, SIZE+++). Takže i dáma o výšce 155 cm si může objednat punčocháče s objemem pasu až 200 cm.

Součástí kategorie je i speciální edice SIZE++ erotic line. I baculky přece mohou být sexy...

 

MÓDA PRO TĚHULKY - punčochové zboží a legíny pro maminky. Pro lepší orientaci jsme rozdělili výrobky na I. a II. trimestr, dále na III. trimestr.

Speciální kategorie je určená maminkám baculkám, kdy si mohou vybrat z kategorie SIZE+.

Pro období po porodu, jsme pro vás připravili poporodní stahující punčocháče, což je u maminek velmi oblíbené zboží.

 

PROVOZOVATEL

EMILEY s.r.o.

IČ: 04247663

DIČ: CZ04247663

Prachatická 63/78, Dolní Suchá, 735 64 Havířov

ikona Tel  +420 773 562 100

Ikona Mail  info@emiley.cz