+420 773 562 100 VOLEJTE: Po-Pá: 9:00-11:00 a 16:00-18:00, So: 10:00-14:00

Sada čistící gel na akné 150 ml, maska na akné 50 g a spot gel 10 ml

NovaClear MIDI sada proti akné včetně bodového ošetření.jpg
Doprava zdarma
Top produkt
Zboží k dodání do 1 dnů
SKLADEM: Dodání do 1 dní

Cena: 653
OBJ. Číslo: SET32-CL-M-S
POČET KS:   ks
  • NovaClear kosmetika proti akné.jpg
Informace o výrobku
Hodnocení zákazníků
Tabulka velikostí

Komplexní sada na akné a problematickou pleť, včetně masky na akné a mastnou pleť, čístícího gelu a spot gelu pro bodového ošetření pupínků. Řešení problémů s akné je složity jakož i proces tvorby akné je složitý a tedy pouze komplexní péče, která zároveň : reguluje sekreci kožního mazu, odstraňuje odumřelé pokožky a uvolní póry, působí protizánětlivě a omezuje množení bakterií, chrání pokožku před novými pupínků, POUZE TAKOVÁ PÉČE může účinně vymýtit akné. Krásná pleť je teď čistá, což je spojitá a správně provedná péče o pleť, aby se zabránilo tvorbě černých teček.

OBSAH SADY

  • ACNE CLEANSER čístící gel 150 ml
  • ACNE MASK 50 g
  • ACNE spot treatment 10 ml

ÚČINKY

  • ACNE CLEANSER (čístící gel). Jemný gel nejen pro aknózní pleť, pro čištění obličeje a dekoltu s pH 5,5. Vyvážené pH snižuje ztrátu vody v pokožce a udržuje hydrolipidovou rovnováhu ve svrchní vrstvě pokožky. Látky obsažené v čistícím gelu dokonale odstraňují make-up, uvolňují a čistí póry, odstraňují odumřelé kožní buňky. Redukuje sekreci kožního mazu a zabraňuje tvorbě tzv. "černých teček". Čistící gel hydratuje pokožku a ta zůstává hladká a vláčná.
  • ACNE MASK účnná maska proti akné s využitím technlogie QUSOME® delivery. Vhodná pro každodenní ošetření mastné pokožky se sklony k tvorbě akné.Snižuje zarudnutí a podráždění, Jako protizánětlivé činidlo má profylaktický účinek, chrání kůži před výskytem pupínků. Absorbuje z povrchu pokožky toxické látky, alergeny, bakterie, přebytečný tuk - tedy látky, které jsou odpovědné za tvorbu akné lézí. Řídí sekreci kožního mazu a zanechává pokožku čistou a matnou. Uvolňuje kožní póry, působí antibakteriálně, Zabraňuje tvorbě zanícených ohnisek, pupínků a černých teček.
  • ACNE SPOT TREATMENT Snižuje zarudnutí a podráždění, Jako protizánětlivé činidlo má profylaktický účinek, chrání kůži před výskytem pupínků. Exfoliuje odumřelé kožní buňky, reguluje obnovu buněk, zabraňuje ucpávání pórů. Kyselina salicylová proniká do vrstvy mazu, účinně čistí a zabraňuje tvorbě nových černých teček. Má protizánětlivé účinky, urychluje hojení podráždění. Podporuje činnost fibroblastů, které se podílejí na zmírnění podráždění, ranek a oděrek na kůži. Výrazně uklidňuje pokožku Uvolňuje kožní póry, působí antibakteriálně, Zabraňuje tvorbě zanícených ohnisek, pupínků a černých teček.

TECHNOLOGIE QUSOME® DELIVERY

Pro zvýšení účinnosti přípravků NovaClear, jsou aktivní látky uzavřeny v mikrokapslích QuSomes®, které aktivní látku dopraví do hlubších vrstev pokožky, aktivní látka se pak uvolní a působí proti akné v oblastech, kde začíná zánět. Díky moderní technologii se zbavíme akné nejen na povrchu kůže, ale i v hlubších vrstvách pokožky.

Tabulka velikostí nebyla k tomuto produktu zadána.

PROVOZOVATEL

EMILEY s.r.o.

IČ: 04247663

DIČ: CZ04247663

Prachatická 63/78, Dolní Suchá, 735 64 Havířov

ikona Tel  +420 773 562 100

Ikona Mail  info@emiley.cz