+420 773 562 100 VOLEJTE: Po-Pá: 9:00-11:00 a 16:00-18:00, So: 10:00-14:00
Úvod | dermo kosmetika |

chemický peeling

Chemický peeling
Aktuální volba obsahuje 24 položek.

 

Sada sérum kyselina hyaluronová, spot gel na pupínky, arganový olej

Sada sér pro péči o pokožku, vlasy a první pomoc proti vznikajícím pupínkům. Kyselina hyaluronová pro hlubokou hydrataci pokožky. Transparentní spot gel je účinným a rychlým řešením proti zvnikajícím pupínkům, kdy potlačíte projevy akné již v zárodku, neměl by chybět v žádné kabelce. 100% arganový olej lze aplikovat na pokožku, kdy pomáhá udržovat pokožku hydratovanou. Navíc je arganový olej výborný kondicionér pro vaše vlasy. OBSAH SADY - SÉRUM kyselina hyaluronová 30ml - ARGAN OIL 100% 30ml - ACNE spot treatment 10 ml ÚČINKY -ARGANOVÝ OLEJ je neocenitelným zdrojem krásy pro vaši pokožku. Obsahuje vysoký podíl nenasycených mastných kyselin (80%), skvalen, karoteny a vitamin E: Arganový olej má pozitivní vliv na hydrataci pokožky, její elasticitu a zároveň kůži vyživuje. Pomáhá pokožce udržovat mladý a zdravý vzhled. Arganový olej doporučujeme pro ošetření pokožky hlavy a konečků vlasů, jako ochranu před účinky slunečních paprsků. Olej je nezastupitelný v péči o poškozenou kůži dlaní a lámavých nehtů. - SÉRUM KYSELINY HYALURONOVÉ - silně koncentrované sérum s kyselinou hyaluronovou, dokonale váže vodu, hluboce hydratuje pokožku, která zůstává hladká a napjatá. Obsažené látky (hydromanil, rýžový extrakt, a další) aktivně oddalují proces stárnutí a navrací pokožce pevnost a elasticitu. Pro všechny typy pleti. ACNE SPOT TREATMENT Intezivní bodové ošetření transparentním gelem. Přípravek pro rychlé a účinné řešení Vašich obtíží s projevy akné v co nejkratší době. První pomoc když se objeví akné! Aplikuje se přímo na ránu/bolák. Praktické balení, které můžete mít neustále při sobě, a použít při prvních příznacích tvorby pupínků. AKTIVNÍ LÁTKY - INFLACIN : snižuje zarudnutí a podráždění, Jako protizánětlivé činidlo má profylaktický účinek, chrání kůži před výskytem pupínků. - SALICYLIC ACID : získává se z vrbové kůry, jemně exfoliuje odumřelé kožní buňky, reguluje obnovu buněk, zabraňuje ucpávání pórů. Kyselina salicylová proniká do vrstvy mazu, účinně čistí a zabraňuje tvorbě nových černých teček. Má protizánětlivé účinky, urychluje hojení podráždění. - ALOE BARBADENSIS Leaf Extract : podporuje činnost fibroblastů, které se podílejí na zmírnění podráždění, ranek a oděrek na kůži. - CHAMOMILA RECUITA Flower Extract : výrazně uklidňuje pokožku - LACTIC ACID : uvolňuje kožní póry, působí antibakteriálně, Zabraňuje tvorbě zanícených ohnisek, pupínků a černých teček. - QUSOME® Delivery :pro zvýšení účinnosti přípravků NovaClear, jsou aktivní látky uzavřeny v mikrokapslích QuSomes®, které aktivní látku dopraví do hlubších vrstev pokožky, aktivní látka se pak uvolní a působí proti akné v oblastech, kde začíná zánět. Díky moderní technologii se zbavíme akné nejen na povrchu kůže, ale i v hlubších vrstvách pokožky.
serum kyseliny hyaluronové - 100% arganový olej - ACNE spot treatment.jpg
Doprava zdarma
731 Kč

Sada sérum kyselina hyaluronová, sérum vitamín C, arganový olej

Sada sér pro péči o pokožku i vlasy. Kyselina hyaluronová pro hlubokou hydrataci pokožky, sérum vitamín C pro ochranu pokožky před UV zářením a volnými radikály, stimuluje syntézu kolagenu a oddaluje procesy stárnutí. 100% arganový olej lze aplikovat na pokožku, kdy pomáhá udržovat pokožku hydratovanou. Navíc je arganový olej výborný kondicionér pro vaše vlasy. OBSAH SADY - SÉRUM kyselina hyaluronová 30ml - SÉRUM vitamín C pH 3 - QuSome® 30ml - ARGAN OIL 100% 30ml ÚČINKY -ARGANOVÝ OLEJ je neocenitelným zdrojem krásy pro vaši pokožku. Obsahuje vysoký podíl nenasycených mastných kyselin (80%), skvalen, karoteny a vitamin E: Arganový olej má pozitivní vliv na hydrataci pokožky, její elasticitu a zároveň kůži vyživuje. Pomáhá pokožce udržovat mladý a zdravý vzhled. Arganový olej doporučujeme pro ošetření pokožky hlavy a konečků vlasů, jako ochranu před účinky slunečních paprsků. Olej je nezastupitelný v péči o poškozenou kůži dlaní a lámavých nehtů. -SÉRUM VITAMÍN C 7,5% L-Ascorbic Acid - koncentrovaná forma vitamínu C, bylo použito patentované technologie Qusome Delivery Systém, aby se aktivní látky penetrovaly do hlubších vrstev kůže. Sérum chrání před účinkem volných radikálů a před působením UVA/UVB zářením. Sérum stimuluje syntézu kolagenu a pomáhá oddalovat procesy stárnutí. - SÉRUM KYSELINY HYALURONOVÉ - silně koncentrované sérum s kyselinou hyaluronovou, dokonale váže vodu, hluboce hydratuje pokožku, která zůstává hladká a napjatá. Obsažené látky (hydromanil, rýžový extrakt, a další) aktivně oddalují proces stárnutí a navrací pokožce pevnost a elasticitu. Pro všechny typy pleti.
serum vitamin C - serum kyseliny hyaluronové - 100% arganový olej.jpg
Doprava zdarma
999 Kč

Sada sérum kyselina hyaluronová 30 ml, sérum vitamín C 30 ml

Top produkt
Sada sér pro péči o pokožku a ochranu pokožky před volnými radikály a UV zářením.. OBSAH SADY - SÉRUM kyselina hyaluronová 30ml - SÉRUM vitamín C pH 3 - QuSome® 30ml ÚČINKY -SÉRUM VITAMÍN C 7,5% L-Ascorbic Acid - koncentrovano formu vitamínu C, bylo použito patentované technologie Qusome Delivery Systém, aby se aktivní látky penetrovaly do hlubších vrstev kůže. Sérum chrání před účinkem volných radikálů a před působením UVA/UVB zářením. Sérum stimuluje syntézu kolagenu a pomáhá oddalovat procesy stárnutí. - SÉRUM KYSELINY HYALURONOVÉ - silně koncentrované sérum s kyselinou hyaluronovou, dokonale váže vodu, hluboce hydratuje pokožku, která zůstává hladká a napjatá. Obsažené látky (hydromanil, rýžový extrakt, a další) aktivně oddalují proces stárnutí a navrací pokožce pevnost a elasticitu. Pro všechny typy pleti.
serum vitamin C - serum kyseliny hyaluronové.jpg
novinkaDoprava zdarma
788 Kč

Domácí chemický peeling 5% (pH 2,2) pro suchou a zralou pleť

Pro SUCHOU nebo ZRALOU POKOŽKU, s 5% obsahem kyseliny glykolové, určeno pro domácí ošetření. OBSAH SADY - GENTLE CLEANSER pH 5,5 100 ml - pleťová voda (step 1) - CREAM 5 pH 2,2 - peelingový krém GLY 5% 30ml (step 2) - HYDROTONE pH 5,5 - hydratační krém s HA 50ml (step 3) ÚČINKY -důkladně čistí pokožku, vyvážené pH 5,5 -odstraňuje starou pokožku -redukuje vrásky -redukce pigmentace (sluneční, hormonální, po akné) -dlouhotvající hydratace pokožky ZPŮSOB POUŽITÍ - 1.krok : Umyjte si tvář GENTLE CLEANSER - 2. krok :Naneste CREAM 5 v tenké vrstvě a jemně rozetřete (před použitím řádně protřepat). Při prvním použití ponechejte na obličeji po dobu 2 hodin, pak omyjte tvář GENTLE CLEANSER. Pokud po dobu dalších 24 hodin nenastane podráždění pokožky, při další aplikaci emulzi ponechte působit celou noc. Obsažená kyselina glykolová může způsobit pocit mravenčení nebo zčervenání pokožky. Tyto projevy jsou spojeny s aktivním působením emulze a v krátké době pominou. - 3.krok : naneste na tvář hydratační krém HYDROTONE, pak ošetřete kokožku ochranným krémem proti slunci (doporučejeme SUNBLOCK SPF30) UPOZORNĚNÍ - Nepoužívejte krém CREAM 5 na poškozenou pokožku, po opalování, po soláriu nebo pokud jste již použili přípravky s peelingovým efektem. - Při používání CREAM 5 se neopalujte a nevystavujte slunci, používejte ochranný opalovací krém s faktorem SPF30. - Pokud se krém dostane do očí, je nutné je propláchnout teplou vodou. Výrobek není parfemován, je dermatologicky testován.
domácí chemický peeling 5 suchá a zralá pleť.jpg
Doprava zdarma
849 Kč

Domácí chemický peeling 10% (pH 2,3) pro normální a mastnou pleť

Top produkt
Pro NORMÁLNÍ nebo MASTNOU POKOŽKU, s 10% obsahem kyseliny glykolové, určeno pro domácí ošetření. OBSAH SADY - GENTLE CLEANSER pH 5,5 100 ml - pleťová voda (step 1) - LOTION LITE 10 pH 2,3 - peelingová emluze GLY 10% 100ml (step 2) - HYDROTONE LITE pH 5,5 - hydratační krém s HA 50ml (step 3) ÚČINKY -důkladně čistí pokožku, vyvážené pH 5,5 -odstraňuje starou pokožku -redukuje vrásky -redukce pigmentace (sluneční, hormonální, po akné) -dlouhotrvající hydratace pokožky ZPŮSOB POUŽITÍ - 1.krok : Umyjte si tvář GENTLE CLEANSER - 2. krok :Naneste LOTION LITE v tenké vrstvě a jemně rozetřete (před použitím řádně protřepat). Při prvním použití ponechejte na obličeji po dobu 2 hodin, pak omyjte tvář GENTLE CLEANSER. Pokud po dobu dalších 24 hodin nenastane podráždění pokožky, při další aplikaci emulzi ponechte působit celou noc. Obsažená kyselina glykolová může způsobit pocit mravenčení nebo zčervenání pokožky. Tyto projevy jsou spojeny s aktivním působením emulze a v krátké době pominou. - 3.krok : naneste na tvář hydratační krém HYDROTONE LITE, pak ošetřete kokožku ochranným krémem proti slunci (doporučejeme SUNBLOCK SPF30) UPOZORNĚNÍ - Nepoužívejte emulzi LOTION LITE na poškozenou pokožku, po opalování, po soláriu nebo pokud jste již použili přípravky s peelingovým efektem. - Při používání LOTION LITE se neopalujte a nevystavujte slunci, používejte ochranný opalovací krém s faktorem SPF30. - Pokud se emluze dostane do očí, je nutné je propláchnout teplou vodou. Výrobek není parfemován, je dermatologicky testován.
domácí chemický peeling 10 normální a mastná pleť.jpg
novinkaDoprava zdarma
908 Kč

Domácí chemický peeling 10% (pH 2,2) pro suchou a zralou pleť

Pro SUCHOU nebo ZRALOU POKOŽKU, s 10% obsahem kyseliny glykolové, určeno pro domácí ošetření. OBSAH SADY - GENTLE CLEANSER pH 5,5 100 ml - pleťová voda (step 1) - CREAM 10 pH 2,2 - peelingový krém GLY 10% 30ml (step 2) - HYDROTONE pH 5,5 - hydratační krém s HA 50ml (step 3) ÚČINKY -důkladně čistí pokožku, vyvážené pH 5,5 -odstraňuje starou pokožku -redukuje vrásky -redukce pigmentace (sluneční, hormonální, po akné) -dlouhotvající hydratace pokožky ZPŮSOB POUŽITÍ - 1.krok : Umyjte si tvář GENTLE CLEANSER - 2. krok :Naneste CREAM 10 v tenké vrstvě a jemně rozetřete (před použitím řádně protřepat). Při prvním použití ponechejte na obličeji po dobu 2 hodin, pak omyjte tvář GENTLE CLEANSER. Pokud po dobu dalších 24 hodin nenastane podráždění pokožky, při další aplikaci emulzi ponechte působit celou noc. Obsažená kyselina glykolová může způsobit pocit mravenčení nebo zčervenání pokožky. Tyto projevy jsou spojeny s aktivním působením emulze a v krátké době pominou. - 3.krok : naneste na tvář hydratační krém HYDROTONE, pak ošetřete kokožku ochranným krémem proti slunci (doporučejeme SUNBLOCK SPF30) UPOZORNĚNÍ - Nepoužívejte krém CREAM 10 na poškozenou pokožku, po opalování, po soláriu nebo pokud jste již použili přípravky s peelingovým efektem. - Při používání CREAM 10 se neopalujte a nevystavujte slunci, používejte ochranný opalovací krém s faktorem SPF30. - Pokud se krém dostane do očí, je nutné je propláchnout teplou vodou. Výrobek není parfemován, je dermatologicky testován.
domácí chemický peeling 10 suchá a zralá pleť.jpg
Doprava zdarma
849 Kč

Domácí chemický peeling 5% (pH 2,3) pro normální a mastnou pleť

Pro NORMÁLNÍ nebo MASTNOU POKOŽKU, s 5% obsahem kyseliny glykolové, určeno pro domácí ošetření. OBSAH SADY - GENTLE CLEANSER pH 5,5 100 ml - pleťová voda (step 1) - LOTION LITE 5 pH 2,3 - peelingová emluze GLY 5% 100ml (step 2) - HYDROTONE LITE pH 5,5 - hydratační krém s HA 50ml (step 3) ÚČINKY -důkladně čistí pokožku, vyvážené pH 5,5 -odstraňuje starou pokožku -redukuje vrásky -redukce pigmentace (sluneční, hormonální, po akné) -dlouhotvající hydratace pokožky ZPŮSOB POUŽITÍ - 1.krok : Umyjte si tvář GENTLE CLEANSER - 2. krok :Naneste LOTION LITE v tenké vrstvě a jemně rozetřete (před použitím řádně protřepat). Při prvním použití ponechejte na obličeji po dobu 2 hodin, pak omyjte tvář GENTLE CLEANSER. Pokud po dobu dalších 24 hodin nenastane podráždění pokožky, při další aplikaci emulzi ponechte působit celou noc. Obsažená kyselina glykolová může způsobit pocit mravenčení nebo zčervenání pokožky. Tyto projevy jsou spojeny s aktivním působením emulze a v krátké době pominou. - 3.krok : naneste na tvář hydratační krém HYDROTONE LITE, pak ošetřete kokožku ochranným krémem proti slunci (doporučejeme SUNBLOCK SPF30) UPOZORNĚNÍ - Nepoužívejte emulzi LOTION LITE na poškozenou pokožku, po opalování, po soláriu nebo pokud jste již použili přípravky s peelingovým efektem. - Při používání LOTION LITE se neopalujte a nevystavujte slunci, používejte ochranný opalovací krém s faktorem SPF30. - Pokud se emluze dostane do očí, je nutné je propláchnout teplou vodou. Výrobek není parfemován, je dermatologicky testován.
domácí chemický peeling 5 normální a mastná.jpg
Doprava zdarma
908 Kč

SUPER SUNBLOCK SPF30 pH 6 - ochranný krém 50ml (step 4)

Ochranný krém na obličej, proti slunečnímu záření UVA/UVB. Krém neobsahuje parabeny. ZPŮSOB POUŽITÍ Rovnoměrně rozetřete krém po obličeji. Přípravek není voděodolný. POZOR přípravek obsahuje Benzophenone-3. Krém je vhodný pro děti od stáří 1 roku. Výrobek je dermatologicky testován. WEBOVÉ STRÁNKY PRODUKTU - www.glyskincare.eu/?lang=en INCI Aqua, Octorylene, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Benzophenone-3, Ethylhexyl Salicylate, Cetearyl Alcohol, Diispropyl Adipate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Glycerin, Cyclopentasiloxane, Ceteth-10 Phosphate, Dicetyl Phosphate, Glyceryl Stearate, PEG-100 Stearate, Dimethicone, Phenoxyethanol, Methylisothiazolinone, Caprylyl Glycol, Ethylhexylglycerin, Xanthan Gum, Carbomer, Triethanolamine.
SuperSUNBLOCK 50  ml  2 (1).jpg
193 Kč

SUPER SUNBLOCK SPF30 pH 6 - ochranný krém 125ml (step 4)

Ochranný krém na obličej, proti slunečnímu záření UVA/UVB. Krém neobsahuje parabeny. ZPŮSOB POUŽITÍ Rovnoměrně rozetřete krém po obličeji. Přípravek není voděodolný. POZOR přípravek obsahuje Benzophenone-3. Krém je vhodný pro děti od stáří 1 roku. Výrobek je dermatologicky testován. WEBOVÉ STRÁNKY PRODUKTU - www.glyskincare.eu/?lang=en INCI Aqua, Octorylene, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Benzophenone-3, Ethylhexyl Salicylate, Cetearyl Alcohol, Diispropyl Adipate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Glycerin, Cyclopentasiloxane, Ceteth-10 Phosphate, Dicetyl Phosphate, Glyceryl Stearate, PEG-100 Stearate, Dimethicone, Phenoxyethanol, Methylisothiazolinone, Caprylyl Glycol, Ethylhexylglycerin, Xanthan Gum, Carbomer, Triethanolamine.
SuperSUNBLOCK 125 ml.jpg
363 Kč

SÉRUM vitamín C pH 3 - QuSome® 30 ml (step 3)

Sérum obsahuje 7,5% L-Ascorbic Acid - koncentrovano formu vitamínu C, bylo použito patentované technologie Qusome Delivery Systém, aby se aktivní látky penetrovaly do hlubších vrstev kůže. Sérum chrání před účinkem volných radikálů a před působením UVA/UVB zářením. Sérum stimuluje syntézu kolagenu a pomáhá oddalovat procesy stárnutí. ÚČINKY -ochrana proti volnými radikály -stimulace kolagenu -anti-aging effect -Qusome systém mikročástic (hluboká penetrace aktivních látek) ZPŮSOB POUŽITÍ Umyjte si tvář GENTLE CLEANSER a pak naneste několik 5 - 6 kapek séra na obličej, jemně sérum vetřete do pokožky. V průběhu ošetření pokožky se může dostavit pocit tepla na obličeji. Aplikujte sérum samostatně nebo pod hydratační krém, nejlépe na noc. Výrobek není parfemován, je dermatologicky testován. Přípravek umisťujte mimo dosah dětí v temném a suchém místě při pokojové teplotě. WEBOVÉ STRÁNKY PRODUKTU - www.glyskincare.eu/?lang=en INCI Propylene Glycol, Ascorbic Acid, Polyacrylamide, C13-14 Isoparaffin, Laureth-7, Lecitin, PEG-12 Glyceryl Dimyristate, Ascorbyl Palmitate
INTENSE C SERUM 30 ml.jpg
449 Kč

SÉRUM kyselina hyaluronová 30 ml (step 3)

Silně koncentrované sérum s kyselinou hyaluronovou, dokonale váže vodu, hluboce hydratuje pokožku, která zůstává hladká a napjatá. Obsažené látky (hydromanil, rýžový extrakt, a další) aktivně oddalují proces stárnutí a navrací pokožce pevnost a elasticitu. Pro všechny typy pleti. ÚČINKY -vysoce účinná a dlouhodobá hydratace -anti-aging effect -pleťový kondicionér ZPŮSOB POUŽITÍ Umyjte si tvář GENTLE CLEANSER a pak naneste několik kapek hyaluronového séra na obličej a dekolt. Jemně sérum vetřete do pokožky. Sérum se používá samostatně nebo pod hydratační krém.Sérum je vhodné pro ranní i večerní ošetření. Výrobek není parfemován, je dermatologicky testován. Přípravek umisťujte mimo dosah dětí. INCI Aqua, Glycerin, Propylene Glycol, Oryza Sativa Extract, Hydrolyzed Ceasalpina Spinosa, Sodium Hyaluronate, Vitis Vinifera Callus Culture Extract, Butylene Glycol, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin.
HYALURONIC SERUM 30 ml.jpg
339 Kč

Peelingová emluze, pH 2,3 GLY 5% 100ml (step 2) LOTION LITE 5

Jemná peelingující emulze pro obličej na noc, s 5% obsahem kyseliny glykolové. Určeno pro normální nebo mastnou pokožku. ÚČINKY -odstraňuje starou pokožku -redukuje vrásky -redukce pigmentace (sluneční, hormonální, po akné) ZPŮSOB POUŽITÍ Před použitím protřepejte. Umyjte si tvář GENTLE CLEANSER a pak naneste LOTION LITE v tenké vrstvě a jemně rozetřete. Při prvním použití ponechejte na obličeji po dobu 2 hodin, pak omyjte tvář GENTLE CLEANSER. Pokud po dobu dalších 24 hodin nenastane podráždění pokožky, při další aplikaci emulzi ponechte působit celou noc. Obsažená kyselina glykolová může způsobit pocit mravenčení nebo zčervenání pokožky. Tyto projevy jsou spojeny s aktivním působením emulze a v krátké době pominou. Nepoužívejte emulzi na poškozenou pokožku nebo pokud jste již použili přípravky s peelingovým efektem. Při používání emulze se neopalujte a nevystavujte slunci, používejte opalovací krém s faktorem SPF30. Pokud se emluze dostane do očí, je nutné je propláchnout teplou vodou. Výrobek není parfemován, je dermatologicky testován. WEBOVÉ STRÁNKY PRODUKTU - www.glyskincare.eu/?lang=en INCI Aqua, Cetearyl Alcohol, Glycolic Acid, PPG-11 Stearyl Ether, Linoleamidopropyl PG-Dimonium Chloride Phosphate, Isopropyl Palmitate, Dimethicone, Propylene Glycol, Citrus Limon Fruit Extract, Alcohol Denat, Ethylhexylglycerin, Caprylyl Glycol,Methylisotiazolinone
2 LOTION LITE 5   2.jpg
388 Kč

Peelingová emulze pH 2,3 GLY 10% 100ml (step 2) LOTION LITE 10

Jemná peelingující emulze pro obličej na noc, s 10% obsahem kyseliny glykolové. Určeno pro normální nebo mastnou pokožku. Doporučujeme pro osoby, které již používaly Lotion Lite 5. -odstraňuje starou pokožku -redukuje vrásky -redukce pigmentace (sluneční, hormonální, po akné) ZPŮSOB POUŽITÍ Před použitím protřepejte. Umyjte si tvář GENTLE CLEANSER a pak naneste LOTION LITE v tenké vrstvě a jemně rozetřete. Při prvním použití ponechejte na obličeji po dobu 2 hodin, pak omyjte tvář GENTLE CLEANSER. Pokud po dobu dalších 24 hodin nenastane podráždění pokožky, při další aplikaci emulzi ponechte působit celou noc. Obsažená kyselina glykolová může způsobit pocit mravenčení nebo zčervenání pokožky. Tyto projevy jsou spojeny s aktivním působením emulze a v krátké době pominou. Nepoužívejte emulzi na poškozenou pokožku nebo pokud jste již použili přípravky s peelingovým efektem. Při používání emulze se neopalujte a nevystavujte slunci, používejte opalovací krém s faktorem SPF30. Pokud se emluze dostane do očí, je nutné je propláchnout teplou vodou. Výrobek není parfemován, je dermatologicky testován. WEBOVÉ STRÁNKY PRODUKTU - www.glyskincare.eu/?lang=en INCI Purified Water, Glycolic Acid, Cetearyl Alcohol, PPG-11 Stearyl Ether, Dimethicone, Isopropyl Palmitate, Linoleamidopropyl PG-Dimonium Chloride Phosphate, Alcohol, PEG-12 Glyceril Distearate, Citrus Medica Limonum (Lemon) Fruit Extract, Phenoxyrthanol, Caprylyl Glycol, Ethylhexylglycerin, Hexylene Glycol
2 LOTION LITE  10  2.jpg
388 Kč

Balzám na rty s UV filtrem, ochranným faktorem SPF 25 4,9 g

Balzám na rty s ochranným faktorem proti slunečnímu záření UVA/UVB, ochranný faktor SPF25.
LIP CARE SUNBLOCK SPF25 4,9g.jpg
107 Kč

Hydratační krém s kyselinou hyaluronovou 50 ml HYDROTONE (step3)

Intenzivní hydratační krém pro obličej a dekolt, na den i noc. Určený pro suchou a zralou pokožku. Díky obsažené kyselině hyaluronové, krém účinně odstraňuje nepříjemný pocit ze suché pokožky. ÚČINKY -dlouho trvající hydratace ZPŮSOB POUŽITÍ Umyjte si tvář GENTLE CLEANSER a pak naneste HYDROTONE v tenké vrstvě na obličej a dekolt a jemně rozetřete. Výrobek není parfemován, je dermatologicky testován. WEBOVÉ STRÁNKY PRODUKTU - www.glyskincare.eu/?lang=en INCI Aqua, Petrolatum, Parafinum Liquidum, Cetearyl Alcohol, Sodium Laureth Sulfate, Propylne Glycol, Isopropyl Palmitate, Citrus Limon Fruit Extract, Sodium Hyaluronate, Ethylhexylglycerin, Caprylyl Glycol, Imidazolidinyl Urea, Methylparaben, Propylparaben, Phenoxyethanol.
3 HYDROTONE 2.jpg
330 Kč

Hydratační krém s kyselinou hyaluronovou 50 ml HYDROTONE LITE

Lehký hydratační krém (pH 5,5) pro obličej a dekolt, na den i noc. Dokonale se vstřebává a NEZANECHÁVÁ MASTNÝ FILM na pokožce (oil free). Krém je určen pro normální a mastnou pleť. ÚČINKY -dlouho trvající hydratace -bez oleje (nezanechává pokožku mastnou) ZPŮSOB POUŽITÍ Umyjte si tvář GENTLE CLEANSER a pak naneste HYDROTONE LITE v tenké vrstvě na obličej a dekolt a jemně rozetřete. Výrobek není parfemován, je dermatologicky testován. WEBOVÉ STRÁNKY PRODUKTU - www.glyskincare.eu/?lang=en INCI Aqua, Cetearyl Alcohol, Linoleamidopropyl, PG-dimonium Chloride Phosphate, PPG-11 Stearyl Ether, Isopropyl Palmitate, Sodium Hyaluronate, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Dimethicone, Propylene Glycol, Caprylyl Glycol, Citrus LImon Fruit Extract.
3 HYDROTONE LITE 2.jpg
330 Kč

Čistící tonikum pro mastnou a smíšenou pleť pH 2,5 GLY MIST 200 ml

Osvěžující tonikum na obličej doporučujeme používat ráno i večer pro čištění obličeje. Osvěžuje pokožku a navrací ji přirozenou barvu. ÚČINKY -osvěžuje o oživuje pokožku -čistí pokožku -navrací pokožce přirozené pH ZPŮSOB POUŽITÍ Omyjte si tvář GLY MIST a nechte volně oschnout, pak pokožku ošetřete krémem. Výrobek není parfemován, je dermatologicky testován. WEBOVÉ STRÁNKY PRODUKTU - www.glyskincare.eu/?lang=en INCI Äqua, Citrus LimonFruit Extract, Propylene Glycol, Alcohol Denat, Sodium Chloride, Imidazolidinyl Urea, Glycolic Acid, Methylparaben, Propylparaben.
1 Gly mist 200 ml  2.jpg
298 Kč

Hydratační maska na obličej s účinkem 24 hodin (pH 3,5) 50 g

Hydratační maska na obličej GLY MASQUE , vhodná i pro aknózní pleť, upravuje vypnutí pokožky obličeje, pokožka zůstane hladká a měkká. Efekt hydratace trvá 24 hodin. ÚČINKY -dlouhodobě hydratuje "24 hodin" -zmatňuje pokožku -zjemňuje pokožku -anti-aging effect ZPŮSOB POUŽITÍ Před použitím tubu řádně protřepejte. Umyjte si tvář GENTLE CLEANSER a pak naneste GLY MASQUE na obličej a ponechejte působit 10 až 15 minut. Masku poté umyjte pomocí GENTLE CLEANSER. Make-up můžete nanést bezprostředně po umytí masky.Výrobek není parfemován, je dermatologicky testován. Pokud se maska dostane do očí, je nutné je propláchnout teplou vodou. WEBOVÉ STRÁNKY PRODUKTU - www.glyskincare.eu/?lang=en INCI Aqua, Magnesium Aluminium Silicate Glycerin, Glyceryl Stearate, PEG-100 Stearate Aluminium Chlorohydrate, Titanum Dioxide, Kaolin Glycolic Acid, Prafinum Liquidum, Glyceryl Oleate, Alcohol Denat, Allantoin, Propylene Glycol, Imidazolidinyl Urea, Methylparaben, Propylparaben, Propylene Glycol, Citrus Limon Fruit Extract
3 GLY MASQUE 50 g.jpg
298 Kč

Čistící pleťová micelární voda (step 1) GENTLE CLEANSER pH 5,5 200 ml

Koncentrovaná pleťová voda na čištění obličeje, bez mýdla a alkaloidů. Přirozené pH 5,5. Nedráždí pokožku a je šetrný k pokožce. ZPŮSOB POUŽITÍ Nanášejte na zvlhčenou pokožku obličeje. Jemně obličej vyčistěte GENTLE CLEANSER a následně opláchněte vlažnou vodou. Výrobek byl dermatologicky testován, vyhněte se kontaktu přípravku s očima. WEBOWÉ STRÁNKY PRODUKTU - www.glyskincare.eu/?lang=en INCI Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Glyceryl Stearate, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Cocogryceryl Ether Sulfonate, Sodium Chloride, Cocamide DEA, Phenoxyethanol, Magnesium Aluminium Silicate, Caprylyl Glycol, Imidazolidynil Urea, Glycolic Acid, Sodium Hydroxide, Citrus Medica limonum (Lemon) Fruit extract.
1 Gentle cleanser 200 ml  2.jpg
276 Kč

Čistící pleťová micelární voda (step 1) GENTLE CLEANSER pH 5,5 100 ml

Koncentrovaná pleťová voda na čištění obličeje, bez mýdla a alkaloidů. Přirozené pH 5,5. Nedráždí pokožku a je šetrný k pokožce. ZPŮSOB POUŽITÍ Nanášejte na zvlhčenou pokožku obličeje. Jemně obličej vyčistěte GENTLE CLEANSER a následně opláchněte vlažnou vodou. Výrobek byl dermatologicky testován, vyhněte se kontaktu přípravku s očima. WEBOVÉ STRÁNKY PRODUKTU - www.glyskincare.eu/?lang=en INCI Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Glyceryl Stearate, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Cocogryceryl Ether Sulfonate, Sodium Chloride, Cocamide DEA, Phenoxyethanol, Magnesium Aluminium Silicate, Caprylyl Glycol, Imidazolidynil Urea, Glycolic Acid, Sodium Hydroxide, Citrus Medica limonum (Lemon) Fruit extract.
1 Gentle cleanser 200 ml  2.jpg
189 Kč

Oční hydratačni krém, EyePro™ 3X Complex pH 5,5 - 15 ml (step 3)

Hydratační oční krém, díky obsahu EyePro™ 3X Complex upravuje mikrocirkulaci, čímž redukuje otoky a kruhy pod očima. Krém zpomaluje procesy stárnutí, upravuje pružnost a hydrataci jemné pokožky kolem očí. -redukuje kruhy pod očima -hluboce hydratuje -zpevňuje pokožku ZPŮSOB POUŽITÍ Umyjte si tvář GENTLE CLEANSER a pak naneste krém EyePro na pokožku v okolí očí. Krém je vhodný pro ranní i večerní ošetření. Výrobek není parfemován, je dermatologicky testován. WEBOVÉ STRÁNKY PRODUKTU - www.glyskincare.eu/?lang=en INCI Aqua, Cetearyl Alcohol, PPG-11 Stearyl Ether, Glycerin, Linoleamidopropyl PG-dimonium Chloride Phosphate, Isopropyl Palmitate, Betaine, Dimethicone, Phenoxyethanol, Caprylyl Glycol, Ethylhexylglycerin, Saccharomyces Cerevisiae Extract, Rhodiola Rossea Root Exctract, Camellia
3 HYDRATING EYE 15 ml  2.jpg
247 Kč

Peelingový krém pH 2,2 GLY 5% 30ml (step 2) CREAM 5

Jemný peelingující krém pro obličej na noc s estrifikovanou 5% kyselinou glykolovou. Určeno pro suchou nebo zralou pleť. -odstraňuje starou pokožku -anti-aging effect -redukce pigmentace (sluneční, hormonální, po akné) ZPŮSOB POUŽITÍ Umyjte si tvář GENTLE CLEANSER a pak naneste CREAM 5 v tenké vrstvě a jemně rozetřete. Při prvním použití ponechejte na obličeji po dobu 2 hodin, pak omyjte tvář GENTLE CLEANSER. Pokud po dobu dalších 24 hodin nenastane podráždění pokožky, při další aplikaci krému ponechte působit celou noc. Obsažená kyselina glykolová může způsobit pocit mravenčení nebo zčervenání pokožky. Tyto projevy jsou spojeny s aktivním působením krému a v krátké době pominou. Nepoužívejte krém na poškozenou pokožku nebo pokud jste již použili přípravky s peelingovým efektem. Při používání krému se neopalujte a nevystavujte slunci, používejte opalovací krém s faktorem SPF30. Pokud se krém dostane do očí, je nutné je propláchnout teplou vodou. Výrobek není parfemován, je dermatologicky testován. Výrobek je určen pro prodej pomocí specialistů. WEBOVÉ STRÁNKY PRODUKTU - www.glyskincare.eu/?lang=en INCI Purified Water, Petrolatum, Mineral Oil, Cetearyl Alcohol, Glycolic Acid, Propylene Glycol, Sodium Laureth Sulfate, Phenoxyethanol, Isopropyl Palmitate, Alcohol, Citrus Medica Limonum (Lemon) Fruit Extract
2 CREAM 5.jpg
330 Kč

Peelingový krém pH 2,2 GLY 10% 30ml (step 2) CREAM 10

Jemný peelingující krém pro obličej na noc s estrifikovanou 10% kyselinou glykolovou. Určeno pro suchou nebo zralou pleť. -odstraňuje starou pokožku -anti-aging effect -redukce pigmentace (sluneční, hormonální, po akné) ZPŮSOB POUŽITÍ Umyjte si tvář GENTLE CLEANSER a pak naneste CREAM 5 v tenké vrstvě a jemně rozetřete. Při prvním použití ponechejte na obličeji po dobu 2 hodin, pak omyjte tvář GENTLE CLEANSER. Pokud po dobu dalších 24 hodin nenastane podráždění pokožky, při další aplikaci krému ponechte působit celou noc. Obsažená kyselina glykolová může způsobit pocit mravenčení nebo zčervenání pokožky. Tyto projevy jsou spojeny s aktivním působením krému a v krátké době pominou. Nepoužívejte krém na poškozenou pokožku nebo pokud jste již použili přípravky s peelingovým efektem. Při používání krému se neopalujte a nevystavujte slunci, používejte opalovací krém s faktorem SPF30. Pokud se krém dostane do očí, je nutné je propláchnout teplou vodou. WEBOVÉ STRÁNKY PRODUKTU - www.glyskincare.eu/?lang=en INCI Purified Water, Petrolatum, Mineral Oil, Cetearyl Alcohol, Glycolic Acid, Propylene Glycol, Sodium Laureth Sulfate, Phenoxyethanol, Isopropyl Palmitate, Alcohol, Citrus Medica Limonum (Lemon) Fruit Extract
2 CREAM 10  3.jpg
339 Kč

Hydratační tělové mléko pH 1,5 BODY LOTION 10 GLY 10% 200 ml(step3)

Díky jemné konzistenci se mléko rychle vstřebává a ponechává pokožku hladkou a svěží. -hluboce hydratuje -stimuluje obnovu buněk -anti-aging effect -redukuje pigmentaci pokožky ZPŮSOB POUŽITÍ Nanášejte tenkou vrstvu mléka na pokožku a jemně vetřete. Obsažená 10% kyselina glykolová může vyvolat příjemné "mravenčení" nebo lehké začervenání pokožky. Nepoužívejte po absolvování depilace nebo na poškozenou pokožku. Při používání mléka se neopalujte a nevystavujte slunci, používejte opalovací krém s faktorem SPF30. Výrobek není parfemován, je dermatologicky testován. WEBOVÉ STRÁNKY PRODUKTU - www.glyskincare.eu/?lang=en INCI Aqua, Glycolic Acid, Cetearyl Alcohol, Petrolatum, Parafinum Liquidum, Isopropyl Palmitate, Propylene Glycol, Sodium Laureth Sulfate, Citrus Limon Fruit Extract, Caprylyl Glycol, PEG-6 Caprylic/Capric Glycerides, Alcohol Denat, Hexylene Glycol, Phenoxyethenol, Ethylhexylglycerin.
3 BODY LOTION 10 2.jpg
460 Kč

PROVOZOVATEL

EMILEY s.r.o.

IČ: 04247663

DIČ: CZ04247663

Prachatická 63/78, Dolní Suchá, 735 64 Havířov

ikona Tel  +420 773 562 100

Ikona Mail  info@emiley.cz