+420 773 562 100 VOLEJTE: Po-Pá: 9:00-11:00 a 16:00-18:00, So: 10:00-14:00
Úvod | dermo kosmetika |

genoscope collostrum bovium

GenoScope collostrum bovium
Aktuální volba obsahuje 3 položky.

 

Krém na diabetickou nohu,krém na rozpraskané paty, bércové vředy 15 ml

DIABETEGEN Na ošetření zejména chronických ran jako jsou: Bércový vřed, proleženiny, diabetická noha a další nehojící se defekty kůže jako je pásový opar, ekzémy a pddobně., S bioaktivním Colostrum bovinum a Alatnonii, Pantenolem a vitamínem E DIABATEGEN SLOŽENÍ colostrum bovinum, Alantonia, Pantenol a vitamín E. Přípravek zajištuje komplexní regeneraci a přesušené a nadměrně zrohovatělé pokožky nohou. Zabraňuje drsnosti a praskání pokožky. Krém se rychle vstřebává, a ponechává na pokožce jemnou ochrannou vrstvu. Krém byl vyvinut pro osoby s onemocněním diabetes. Doporučujeme ke každodenní péči a prevenci změn pokožky, které se objevují ve spojení s onemocněním diabetes. Používání krému přináší úlevu a zvyšuje kvalitu života. Krém je vyvinut ve spolupráci s diabetology a dermatology za účasti pacientů trpících diabetes. DIABETEGEN ÚČINKY -Silně hydratuje suchou a zrohovatělou pokožku -Redukuje rohovatění pokožky a její praskání -Zmírňuje pocity svědění -Prevence kožních infekcí Řádná péče o pokožku a započetí odpovídající léčby včas, ve většině případů zmírňuje projevy spojené s onemocněním diabetes a může zabránit před vážnými následky této nemoci. Vitamín E (octan tokoferolu) použitý v Diabetegenu má schopnost neutralizovat volné radikály, zaleňuje se vrstev epidermis a do struktury buněčných membrán. Rovněž chrání lipidovou vrstvu pokožky před oxidací a poškozením. Díky tomu zabraňuje vysušování pokožky a vzniku zánětů. Mimo to vitamín E podporuje tvorbu kolagenu, navrací pokožce elasticitu. S ohledem na výjimečné složení krému a silné hydratačně-ochranné vlastnosti, doporučujeme Diabeten krém pro osoby, jejichž pokožka vyžaduje zvláštní péči. AKTIVNÍ SLOŽKY -Bioaktivní Collostrum Bovium -Pomocné aktivní složky : Alantoina, Pathenol, Vitamín E WEBOVÉ STRÁNKY PRODUKTU - www.diabetegen.cz INCI Aqua, glyceryl stearate, colostrum bovinum, cetearyl alcohol, cetyl palmitate, panthenol, decyl oleate, glycerin, tocopheryl acetate, ceteareth-20, ceteareth-12, macadamia ternifolia seed oil, sodium hyaluronate, triethanolamine, allantoin, hydrolyzed elastin, carbomer, phenoxyethanol, ethylhexylglycerin, c.l.77820 DODATEČNÉ INFORMACE Diabetegen není lék. Jeho použití nenahrazuje terapii určenou lékařem. Výrobek je určen k zevnímu použití. Chraňte před dětmi.
Diabetegen regenrační krém 15 ml.jpg
164 Kč

Krém na diabetickou nohu,krém na rozpraskané paty, bércové vředy 40 ml

Top produkt
DIABETEGEN Na ošetření zejména chronických ran jako jsou: Bércový vřed, proleženiny, diabetická noha a další nehojící se defekty kůže jako je pásový opar, ekzémy a pddobně., S bioaktivním Colostrum bovinum a Alatnonii, Pantenolem a vitamínem E DIABETEGEN SLOŽENÍ colostrum bovinum, Alantonia, Pantenol a vitamín E. Přípravek zajištuje komplexní regeneraci a přesušené a nadměrně zrohovatělé pokožky nohou. Zabraňuje drsnosti a praskání pokožky. Krém se rychle vstřebává, a ponechává na pokožce jemnou ochrannou vrstvu. Krém byl vyvinut pro osoby s onemocněním diabetes. Doporučujeme ke každodenní péči a prevenci změn pokožky, které se objevují ve spojení s onemocněním diabetes. Používání krému přináší úlevu a zvyšuje kvalitu života. Krém je vyvinut ve spolupráci s diabetology a dermatology za účasti pacientů trpících diabetes. DIABETEGEN ÚČINKY -Silně hydratuje suchou a zrohovatělou pokožku -Redukuje rohovatění pokožky a její praskání -Zmírňuje pocity svědění -Prevence kožních infekcí Řádná péče o pokožku a započetí odpovídající léčby včas, ve většině případů zmírňuje projevy spojené s onemocněním diabetes a může zabránit před vážnými následky této nemoci. Vitamín E (octan tokoferolu) použitý v Diabetegenu má schopnost neutralizovat volné radikály, zaleňuje se vrstev epidermis a do struktury buněčných membrán. Rovněž chrání lipidovou vrstvu pokožky před oxidací a poškozením. Díky tomu zabraňuje vysušování pokožky a vzniku zánětů. Mimo to vitamín E podporuje tvorbu kolagenu, navrací pokožce elasticitu. S ohledem na výjimečné složení krému a silné hydratačně-ochranné vlastnosti, doporučujeme Diabeten krém pro osoby, jejichž pokožka vyžaduje zvláštní péči. AKTIVNÍ SLOŽKY -Bioaktivní Collostrum Bovium -Pomocné aktivní složky : Alantoina, Pathenol, Vitamín E INCI Aqua, glyceryl stearate, colostrum bovinum, cetearyl alcohol, cetyl palmitate, panthenol, decyl oleate, glycerin, tocopheryl acetate, ceteareth-20, ceteareth-12, macadamia ternifolia seed oil, sodium hyaluronate, triethanolamine, allantoin, hydrolyzed elastin, carbomer, phenoxyethanol, ethylhexylglycerin, c.l.77820 WEBOVÉ STRÁNKY PRODUKTU - www.diabetegen.cz DODATEČNÉ INFORMACE Diabetegen není lék. Jeho použití nenahrazuje terapii určenou lékařem. Výrobek je určen k zevnímu použití. Chraňte před dětmi.
Diabetegen regenrační krém 40 ml.jpg
novinka
344 Kč

Krém na diabetickou nohu, rozpraskané paty, bércové vředy FORTE 40 ml

DIABETEGEN FORTE Na ošetření zejména chronických ran jako jsou: Bércový vřed, proleženiny, diabetická noha a další nehojící se defekty kůže jako je pásový opar, ekzémy a pddobně.S bioaktivním Colostrum bovinum, proteiny hedvábí, kaviáru a perell bioaktivní dermo-kosmetika nové generace. S ohledem k vysokému obsahu ingrediencí jako : hydrolyzované bílkoviny (hedvábí, kaviáru a perel) s podobnými vlastnostmi bílkoviny lidské kůže, laktoferin, enzymy laktoperoxidázy, dokonale stimuluje podkoží a reguluje prostředí bakteriostaticky (brání růstu mikrobů). Velkém množství faktorů růstu stimuluje tvorbu nové tkáně. Obecně jsou pak známé antibakteriální účinky koloidního stříbra. Další ingredience jako Alantoina, Panthenol a vitamín E, pomáhají procesu hojení a zmírňují zánětlivé procesy. Přípravek je určen pro péči o pokožku v takových případech jako je diabetická noha, trofické vředy, proleženiny, opařeniny, plísně, atrofické jizvy, povrchové vady, a jiné špatně se hojící defekty na pokožce. DIABETEGEN ÚČINKY : : -Zdroj unikátních hydrolyzovaných aminokyselin -Povzbuzuje metabolismus pokožky -Má regenerující účinky -Působí bakteriostaticky a protiplísním -Zmírňuje pocity svědění a podráždění -Vyhlazuje pokožku a navrací přirozenou barvu pokožky -Neobsahuje - antibiotika, kortikoidy, aromatické látky, barviva POUŽITÍ Po očištění (doporučujeme použít antibakteriální emulsi Octenisan, firmy Schulke) a důkladném vysušení pokožky (bez otírání - pokožku nechte volně oschnout), s důrazem na špatně dostupná místa (např. mezi prsty apod), naneste tenkou vrstvu krému a jemně jej vklepejte nebo vmasírujte do pokožky. Používejte minimálně 2 x denně, ráno a večer. Krém má efektivnější účinky, pokud budete současně užívat potravinové doplňky s obsahem Colostra (např. Colostrum Alpha, Colostrum Immune, Colostrum Hypo). Nepoužívat na sliznice. Krém se nesmí dostat do očí. Nepoužívejte pokud jste alergičtí na jakoukoli použitou látku v krému. AKTIVNÍ SLOŽKY -Bioaktivní Collostrum Bovium -Pomocné aktivní složky : proteiny hedvábí, kaviáru a perel WEBOVÉ STRÁNKY PRODUKTU - www.diabetegen.cz INCI : Aqua, glyceryl stearate, colostrum bovinum, cetearyl alcohol, cetyl palmitate, panthenol, octylstearate, decyl oleate, glycerin, tocopheryl acetate, ceteareth-20, ceteareth-12, macadamia ternifolia seed oil, sodium hyaluronate, triethanolamine, allantoin, carbomer, soluble collagen, hydrolyzed silk, hydrolyzed conchiolin protein, caviar extract, phenoxyethanol, ethylhexylglycerin, c.l.77820 DODATEČNÉ INFORMACE O VÝROBKU Diabetegen není lék. Jeho použití nenahrazuje terapii určenou lékařem. Výrobek je určen k zevnímu použití. Chraňte před dětmi. Produkt je dermatologicky testován. Není testován na zvířatech.
Diabetegen FORTE regenrační krém 40 ml.jpg
novinkaDoprava zdarma
681 Kč

PROVOZOVATEL

EMILEY s.r.o.

IČ: 04247663

DIČ: CZ04247663

Prachatická 63/78, Dolní Suchá, 735 64 Havířov

ikona Tel  +420 773 562 100

Ikona Mail  info@emiley.cz