+420 773 562 100 VOLEJTE: Po-Pá: 9:00-11:00 a 16:00-18:00, So: 10:00-14:00

Náplasti pro růst vlasů, proti vypadávání vlasů, šapón a sérum

DERMASTIC proti padání vlasů- šampón-sérum-náplasti.jpg
Doprava zdarma
Zboží k dodání do 1 dnů
SKLADEM: Dodání do 1 dní

Cena: 1 477
OBJ. Číslo: DS-S-S-N
POČET KS:   ks
 • ANTI HAIR LOSS TREATMENT aplikace náplasti.jpg
Informace o výrobku
Hodnocení zákazníků
Tabulka velikostí

Komplexní péče proti vypadání vlasů, sada je určena pro ženy i muže. V přípravcích proti padání vlasů jsou obsaženy ověřené účinné látky, které maximálně elilminují přičiny padání vlasů.

OBSAH SADY

 • DERMASTIC šampón proti vypadávání vlasů 200 ml (Baicapil™)
 • DERMASTIC šampón proti vypadávání vlasů 200 ml (Baicapil™)
 • DERMASTIC náplasti proti vypadávání vlasů 56 ks (kůra na 8 týdnů)

AKTIVNÍ LÁTKY (ŠAMPÓN A SÉRUM)

 • BIACAPIL vyživující látky v komlexu Baicapil ™ (ze sóje a pšeničných klíčků bohaté na cukry, Šišák bajkalský, arginin) chrání buňky vlasových folikulů před stárnutím. Dochází k prodloužení anagenní fáze růstu vlasů.

Baicapil ™ navíc stimuluje aktivitu a vitalitu stávajících folikul. Stimuluje růst nových vlasů zvětšuje jejich množsví.

Účinnost komplexu Baicapil ™ byla potvrzena v testech in vitro, in vivo provedena pod dermatologickou kontrolou.

AKTIVNÍ LÁTKY (NÁPLASTI)

 • LISTNATE OSTNITÝ (Ruscus aculeatus) povzbuzuje mikrocirkulaci, čímž dochází k okysličování buněk, které jsou odpovědné za růst vlasů.
 • ZLATÝ BAMBUS (Bambusa vulgaris) obsahuje aminokyseliny, vitamíny a minerály, zejména křemík. Posiluje,remineralizuje a vyživuje vlasové folikuly a chrání je před odumíráním.
 • SERENOA PLAZIVÁ (Serenoa serrulata) obsahuje mastné kyseliny ,fytosteroly a pryskyřice. Při aplikaci na kůži inhibuje DHT (škodlivé formy testosteronu), což je hlavním příčinou vypadávání vlasů.
 • EXTRACT Z VINNÝCH HROZNÚ (Vitis vinifera) stimuluje mikrocirkulaci, takže vlasové kořínky jsou lépe vyživovány. Má antioxidační a detoxikaćní působení. Podporuje růst buněk kolem vlasů. Obsahuje taniny, které regulují sekreci kožního mazu (sebotok) , který může být příčinou plešatosti.
 • L-CYSTEIN náleží do skupiny aminokyselin. Chrání buňky před škodlivými účinky volných radikálů, zpožďuje procesy stárnutí a odumírání vlasových folikulů. Navíc wcho-

dnes skládá z keratin - jsou základními stavebními kameny vlasy. Navíc obsahuj keratin, který je základním stavebním kamenem vlasů.

 • ADENOSIN je biosložkou každého orgasmu, zajišťuje ideální prostředí pro růst vlasů a posiluje vlasové folikuly. Díky tomu prodlužuje aktivní fázi růstu vlasů.

Tabulka velikostí nebyla k tomuto produktu zadána.

PROVOZOVATEL

EMILEY s.r.o.

IČ: 04247663

DIČ: CZ04247663

Prachatická 63/78, Dolní Suchá, 735 64 Havířov

ikona Tel  +420 773 562 100

Ikona Mail  info@emiley.cz