+420 773 562 100 VOLEJTE: Po-Pá: 9:00-11:00 a 16:00-18:00, So: 10:00-14:00

Krém na diabetickou nohu,krém na rozpraskané paty, bércové vředy 40 ml

Diabetegen regenrační krém 40 ml.jpg
novinka
Top produkt
SKLADEM: Zboží není momentálně možné objednat

Cena: 344
OBJ. Číslo: GS16002
Informace o výrobku
Hodnocení zákazníků
Tabulka velikostí

DIABETEGEN

Na ošetření zejména chronických ran jako jsou: Bércový vřed, proleženiny, diabetická noha a další nehojící se defekty kůže jako je pásový opar, ekzémy a pddobně., S bioaktivním Colostrum bovinum a Alatnonii, Pantenolem a vitamínem E

DIABETEGEN SLOŽENÍ

colostrum bovinum, Alantonia, Pantenol a vitamín E. Přípravek zajištuje komplexní regeneraci a přesušené a nadměrně zrohovatělé pokožky nohou. Zabraňuje drsnosti a praskání pokožky. Krém se rychle vstřebává, a ponechává na pokožce jemnou ochrannou vrstvu.

Krém byl vyvinut pro osoby s onemocněním diabetes. Doporučujeme ke každodenní péči a prevenci změn pokožky, které se objevují ve spojení s onemocněním diabetes. Používání krému přináší úlevu a zvyšuje kvalitu života. Krém je vyvinut ve spolupráci s diabetology a dermatology za účasti pacientů trpících diabetes.

DIABETEGEN ÚČINKY

  • Silně hydratuje suchou a zrohovatělou pokožku
  • Redukuje rohovatění pokožky a její praskání
  • Zmírňuje pocity svědění
  • Prevence kožních infekcí

Řádná péče o pokožku a započetí odpovídající léčby včas, ve většině případů zmírňuje projevy spojené s onemocněním diabetes a může zabránit před vážnými následky této nemoci.

Vitamín E (octan tokoferolu) použitý v Diabetegenu má schopnost neutralizovat volné radikály, zaleňuje se vrstev epidermis a do struktury buněčných membrán. Rovněž chrání lipidovou vrstvu pokožky před oxidací a poškozením. Díky tomu zabraňuje vysušování pokožky a vzniku zánětů. Mimo to vitamín E podporuje tvorbu kolagenu, navrací pokožce elasticitu.

S ohledem na výjimečné složení krému a silné hydratačně-ochranné vlastnosti, doporučujeme Diabeten krém pro osoby, jejichž pokožka vyžaduje zvláštní péči.

AKTIVNÍ SLOŽKY

  • Bioaktivní Collostrum Bovium
  • Pomocné aktivní složky : Alantoina, Pathenol, Vitamín E

INCI

Aqua, glyceryl stearate, colostrum bovinum, cetearyl alcohol, cetyl palmitate, panthenol, decyl oleate, glycerin, tocopheryl acetate, ceteareth-20, ceteareth-12, macadamia ternifolia seed oil, sodium hyaluronate, triethanolamine, allantoin, hydrolyzed elastin, carbomer, phenoxyethanol, ethylhexylglycerin, c.l.77820

WEBOVÉ STRÁNKY PRODUKTU

  • www.diabetegen.cz

DODATEČNÉ INFORMACE

Diabetegen není lék. Jeho použití nenahrazuje terapii určenou lékařem.

Výrobek je určen k zevnímu použití. Chraňte před dětmi.

Tabulka velikostí nebyla k tomuto produktu zadána.

PROVOZOVATEL

EMILEY s.r.o.

IČ: 04247663

DIČ: CZ04247663

Prachatická 63/78, Dolní Suchá, 735 64 Havířov

ikona Tel  +420 773 562 100

Ikona Mail  info@emiley.cz