+420 773 562 100 VOLEJTE: Po-Pá: 9:00-11:00 a 16:00-18:00, So: 10:00-14:00
Úvod | dermo kosmetika |

kosmetika s aktivním uhlím

Kosmetika s aktivním uhlím
Aktuální volba obsahuje 6 položek.

 

Velká dárková sada SadzaSoap

100% přírodní produkt, vhodný pro alergiky i vegany. bez jakýchkoli chemických látek a konzervantů ( bez SLS, SLES, MPG, PEG a parabenů). Luxusní velká dárková sada Sadza soap ve slušivé kazetě je vhodný dárek k jakékoli příležitosti. Obsah balení 2 x tmýdlo s aktivním uhlím na akné a problematickou pleť (2 x 135 g) 1 x sprchový gel s aktivním uhlím (250 ml) 1 x šampon na mastné vlasy s aktivním uhlím (250 ml) 1 x peeling na akné a problematickou pleť s aktivním uhlím (200 ml)
Sadza soap velká dárková kazeta-1.jpg
Doprava zdarma
1 501 Kč

Malá dárková sada SadzaSoap

100% přírodní produkt, vhodný pro alergiky i vegany. bez jakýchkoli chemických látek a konzervantů ( bez SLS, SLES, MPG, PEG a parabenů). Dárková sada Sadza soap ve slušivé kazetě je vhodný dárek k jakékoli příležitosti. Obsah balení 1 x tmýdlo s aktivním uhlím na akné a problematickou pleť (135 g) 1 x sprchový gel s aktivním uhlím (250 ml) 1 x šampon na mastné vlasy s aktivním uhlím (250 ml) Použití a složení jednotlivých produktů naleznete u jednotlivých produktů na našem webu.
Sadza Soap mallá dárková kazeta-1.jpg
Doprava zdarma
630 Kč

Šampon na mastné vlasy s aktivním uhlím Sadza soap 250 ml

Vlasový šampón obsahuje mimo aktivní uhlí (hlavní účinná složka), také slunečnicový a kokosový olej. Extrakt z palmových jader a přírodní glycerin. Je to 100% přírodní produkt bez jakýchkoli chemických látek a konzervantů ( bez SLS, SLES, MPG, PEG a parabenů). Vhodný pro alergiky i vegany. ÚČINKY Aktivní uhlí dokonale absorbuje nečistoty a maz, výborně odstraňuje stylingové přípravky. Přípravek je vhodný pro osoby se zvýšeným mazotokem. POUŽITÍ pro mytí vlasů INCI ACTIVATED CHARCOAL, AQUA, DECYL GLUCOSSIDE, LAURYL BETAINE, SODIUM CHLORIDE, XANTHAM GUM, PHENOXETHANOL, ALOE BARBADENSIS (ALOE VERA), CITRIC ACID, BENZOIC ACID, DEHYDROACETIC ACID.
Sadza soap šampón s aktivním uhlím.jpg
266 Kč

Sprchový gel s aktivním uhlím Sadza soap 250 ml

Sprchový gel obsahuje mimo aktivní uhlí (hlavní účinná složka), také slunečnicový a kokosový olej. Extrakt z palmových jader a přírodní glycerin. Je to 100% přírodní produkt bez jakýchkoli chemických látek a konzervantů ( bez SLS, SLES, MPG, PEG a parabenů). Vhodný pro alergiky a vegany. ÚČINKY jsou blahodárné zejména pro udržení čisté pleti a zdravé pleti. Čistí do hloubky, účinně detoxikuje. Čistí póry, odstraňuje nečistoty. Jemně ošetřuje akné a drobné vyrážky. POUŽITÍ: pro mytí celého těla AKTIVNÍM UHLÍ NA AKNÉ Pokud chcete dosáhnout, aby Vaše pleť byla hladká a zářivá, určitě používejte krémy, masky, mýdla a pleťové vody s obsahem aktivního uhlí. Rychle Vám pomohou zbavit se komedonů a akné bez podráždění nebo jakýchkoli vedlejších účinků. Aktivní uhlí při kontaktu s pokožkou na sebe váže nejenom vlhkost, ale také nečistoty a škodlivé látky zanášející póry přichycené na epitelech, následkem čeho vznikne akné. Takto rozpuštěné nečistoty lze snadno odstranit. Důležitou stránkou aktivního uhlí je, že má skvělé antibakteriální účinky, což přispívá k zamezení tvorby akné a pupínků, předchází infekci a uklidňuje podrážděnou pokožku. INCI ACTIVATED CHARCOAL, AQUA, POTASSIUM COCOATE, POTASSIUM OLEATE, LAURYL BETANE, GLYCERIN, BENZYN ALCOHOL, POTASSIUM PALM KERNELATE, PALM KERNEL ACID, DECYL GLUCOSIDE, POTASSIUM CITRATE.
Sadza soap tělový gel s aktivním uhlím.jpg
266 Kč

Peeling na akné a problematickou pleť s aktivním uhlím 250 ml

Top produkt
100% přírodní produkt, vhodný pro alergiky i vegany. bez jakýchkoli chemických látek a konzervantů ( bez SLS, SLES, MPG, PEG a parabenů). Sadza soap peeling obsahuje mimo aktivní uhlí (hlavní účinná složka), také slunečnicový a kokosový olej. Extrakt z palmových jader, mořskou sůl získávanou odpařováním na pobřeží Portugalska a přírodní glycerin. ÚČINKY jsou blahodárné zejména pro udržení čisté pleti a zdravé pleti. Čistí do hloubky, účinně detoxikuje. Čistí póry, odstraňuje nečistoty. Ošetřuje akné a drobné vyrážky. POUŽITÍ Peeling nanášíme na mokrou pokožku, a krouživými pohyby pokožku masírujeme. V průběhu se budou částečky aktivního uhlí zmenšovat. Výsledkem je dokonale čistá pleť. U aknózní pokožky jsou výsledky viditelné již druhý den. Lze použít na celé tělo včetně obličeje. AKTIVNÍM UHLÍM NA AKNÉ Pokud chcete dosáhnout, aby Vaše pleť byla hladká a zářivá, určitě používejte krémy, masky, mýdla a pleťové vody s obsahem aktivního uhlí. Rychle Vám pomohou zbavit se komedonů a akné bez podráždění nebo jakýchkoli vedlejších účinků. Aktivní uhlí při kontaktu s pokožkou na sebe váže nejenom vlhkost, ale také nečistoty a škodlivé látky zanášející póry přichycené na epitelech, následkem čeho vznikne akné. Takto rozpuštěné nečistoty lze snadno odstranit. Důležitou stránkou aktivního uhlí je, že má skvělé antibakteriální účinky, což přispívá k zamezení tvorby akné a pupínků, předchází infekci a uklidňuje podrážděnou pokožku. INCI ACTIVATED CHARCOAL, AQUA, POTTASIUM COCOATE, POTASSIUM OLEATE, LAURYL BETANE, GLYCERIN, BENZYL ALCOHOL, POTASSIUM PALM KERNELATE, PALM KERNEL ACID, DECYL GLUCOSIDE, POTASSIUM CITRATE, SODIUM CHLORIDE (SEA SALT).
Sadza soap peeling s aktivním uhlím.jpg
novinka
323 Kč

Mýdlo s aktivním uhlím na akné, problematickou pleť Sadza soap135 g

Top produkt
Černé glycerinové mýdlo s aktivním uhlím Sadza soap. Má neobvyklý tvar, věrně imituje skutečný tvar uhlí, tak jak je dobýváno při hlubinné těžbě. Tvar mýdla je inspirován Slezským regionem, kde černé uhlí bylo vždy velkým bohatstvím. Je to fantastický dárek, ale také vynikající, velmi zdravé kosmetické hypoalergické mýdlo vhodné i pro vegany. Sadza soap je 100% přírodní produkt bez jakýchkoli chemických látek a konzervantů ( bez SLS, SLES, MPG, PEG a parabenů). Mýdlo Sadza Soap je bez jakéhokoli zápachu. 100% přírodní, dermatologicky testováno PRO KOHO JE VÝROBEK URČEN -všechny druhy pleti -alergiky -děti -velmi účinné pro aknózní pleť ÚČINKY -čistí póry do hloubky -účinně detoxikuje -díky aktivnímu povrchu je schopné vytáhnout tuk z pokožky a vázat v sobě toxiny -Odstraňuje nečistoty -jemně ošetřuje akné a drobné vyrážky SLOŽENÍ aktivní uhlí, glycerin, voda, sorbitol, stearát sodný, oleát sodný, chlorid sodný, kyselina citrónová, citrát sodný, bez PARABENU, SLS, SLES, MPG, PEG, 100% přírodní, dermatologicky testováno INCI Activated charcoal, Glycerin, Aqua, Sorbitol, Sodium pal kermelate, Sodium stearate, Sodium oleate, Sodium chloride, Citrid acid, Sodium citrate, Pentasodium pentate, tetrasodium etidronate,. AKTIVNÍM UHLÍM NA AKNÉ Pokud chcete dosáhnout, aby Vaše pleť byla hladká a zářivá, určitě používejte krémy, masky, mýdla a pleťové vody s obsahem aktivního uhlí. Rychle Vám pomohou zbavit se komedonů a akné bez podráždění nebo jakýchkoli vedlejších účinků. Aktivní uhlí při kontaktu s pokožkou na sebe váže nejenom vlhkost, ale také nečistoty a škodlivé látky zanášející póry přichycené na epitelech, následkem čeho vznikne akné. Takto rozpuštěné nečistoty lze snadno odstranit. Důležitou stránkou aktivního uhlí je, že má skvělé antibakteriální účinky, což přispívá k zamezení tvorby akné a pupínků, předchází infekci a uklidňuje podrážděnou pokožku. INCI ACTIVATED CHARCOAL, GLYCERIN, AQUA, SORBITOL, SODIUM PAL KERMELATE, SODIUM STEARATE, SODIUM OLEATE, SODIUM CHLORIDE, CITRID ACID, SODIUM CITRATE, PENTASODIUM PENTATE, TETRASODIUM ETIDRONATE.
Sadza soap mýdlo s aktivním uhlím.jpg
novinka
220 Kč

PROVOZOVATEL

EMILEY s.r.o.

IČ: 04247663

DIČ: CZ04247663

Prachatická 63/78, Dolní Suchá, 735 64 Havířov

ikona Tel  +420 773 562 100

Ikona Mail  info@emiley.cz